Świat nowoczesnego biznesu Poznaj go!

Duża grupa młodych ludzi w naszym kraju marzy o tym, żeby zacząć prowadzić swój biznes i wypracować same sukcesy

Duży procent ludzi energicznych oraz obrotnych marzy, aby samemu sobie być szefem i zarządzać swoim biznesem. Pragną wykazać się pomysłowością.


franczyza
Napisał: pang yu liu
Na podstawie: http://www.flickr.com
polska
Napisał: Presidencia de la República Mexicana
Na podstawie: http://www.flickr.com


Niestety, jeżeli spojrzeć na statystyki, to powinna zrzednąć nam mina, ponieważ ponad 70% przedsiębiorstw znika z rynku w okresie pierwszego roku swego działania. I powodem nie wydaje się być niekompetencja właściciela czy kiepski poziom usług. Zazwyczaj powód jest dość standardowy - niewystarczająca ilość pieniędzy na promocję lub permittering Norwegia zbyt duża konkurencja. Klienci przyzwyczajają się do konkretnych marek i z niechęcią zmieniają je na inne, ponieważ nie chcą się zawieść. Może być to powód, który zniechęci młodych i ambitnych. Jednakże, nie musi być tak, że musimy zrezygnować ze swoich zamierzeń. Musimy po prostu znaleźć kompromis. Funkcjonuje przecież franczyza, która da nam szansę bycia samodzielnym, ale z drugiej strony da to, co jest najważniejsze - znaną markę. Dzięki temu nie będziemy zmuszeni tracić oszczędności na promocję (rzadko kto ma znaczne kwoty na początku), a nasz interes sam będzie prosperował, ponieważ praca pod rozpoznawalnym logo dostarcza duże możliwości. Ludzi nie będziemy musieli już kusić do poznania czegoś nowego, co zapewni nam osiągnięcie sukcesu.


Oczywiście franczyza jest związana też z tym, że każdego miesiąca musimy opłacać pewnego rodzaju opłatę za korzystanie z istniejącego już logo, ale jak to zwykle w życiu bywa - nikt nie dostanie nic za darmo. Jednak plusy przewyższają wszystkie niewielkie mankamenty związane z opłatą.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-04-21 23:56:11
Tagi: procent, konkurencja, reguły, okres

Artykuły

Tematyka

Artykuły archiwalne

Wpisy

Polecane wideo

O serwisie

Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą, już ja prowadzisz lub po prostu chcesz rozwijać się jako pracownik i człowiek to nie mogłeś lepiej trafić. Nasz serwis internetowy przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy pragną poznać świat biznesu i rozwijać się razem z nim.