Świat nowoczesnego biznesu Poznaj go!

October 2022 archive

Czy opłaca się przenieś firmę do Internetu?

Napisał: G Data Software
Jak niełatwo w naszym świecie, w dobie szalejącego kryzysu, utrzymać firmę na rynku, wiedzą ci, którzy wybrali ten ryzykowny krok. Ludzie żyją obecnie wyjątkowo oszczędnie i trudno jest dotrzeć do nowych klientów. Trzeba szukać innych kanałów dystrybucji oraz trafiać do różnych grup przyszłych klientów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-10-26 01:21:32
Tagi: Internet, biznes, firma, przedsiębiorstwo, interes

Konto firmowe musi być całkowicie darmowe

Finansowanie
Napisał: Simon Cunningham
Na podstawie: http://www.flickr.com
Konto firmowe przeważnie oferuje dużo ułatwień
Każda firma musi posiadać swoje konto, tak żeby wszelkie płatności od kontrahentów mogły wpływać w jedno miejsce oraz aby też z łatwością można było płacić kontrahentom. Przez to także konto firmowe, które proponowane będzie przez różne banki przeważnie jest w całości bezpłatne, a jednocześnie proponuje dużo różnorakich ułatwień.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-10-26 01:19:19
Tagi: biznes, waluta, konkurencja, klientów

Co trzeba wiedzieć o ISO? ABC dla początkujących przedsiębiorców - czytaj więcej

ISO
To naturalne, że raczkujący w biznesie właściciele firm radzą się specjalistów (finansistów, księgowych), od których oczekują pomocy i rady, jak rozwinąć własny biznes, właściwie inwestować gotówkę i spełnić wymagania danej normy oraz podnosić jakość w firmie. Warto skorzystać z usług doświadczonego doradcy, który jest nie tylko osobą wdrażającą ISO, ale będzie potrafił doradzić, jak wybrać metody działania pasujące właśnie do profilu biznesu. Rozgarnięty doradca zastosuje rozwiązania, jakie sprawdziły się już w innych miejscach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-10-26 00:43:17
Tagi: system, przedsiębiorca, certyfikat

Pierwsza praca będzie niesamowicie ważna dla twojego rozwoju zawodowego

CV
Napisał: César Santiago Molina
Na podstawie: http://www.flickr.com
Właściwa praca będzie niesamowicie ważna

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że odpowiednie działania mogą doprowadzić do tego, że uda nam się wyszukać upragnioną robotę, która pomoże nam się rozwijać, a także sprawdzić wszystkie umiejętności, jakie udało nam się do tego czasu uzyskać. Przez to właśnie tak ważne będzie to, aby zaznaczyć co wykonać, żeby pozyskać to wymarzone stanowisko oraz bez problemu prześcignąć innych nastawionych na to miejsce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-10-25 15:33:16
Tagi: rozmowa, stanowiska, doradca pracy