Świat nowoczesnego biznesu Poznaj go!

October 2022 archive

Czy opłaca się przenieś firmę do Internetu?

Napisał: G Data Software
Jak niełatwo w naszym świecie, w dobie szalejącego kryzysu, utrzymać firmę na rynku, wiedzą ci, którzy wybrali ten ryzykowny krok. Ludzie żyją obecnie wyjątkowo oszczędnie i trudno jest dotrzeć do nowych klientów. Trzeba szukać innych kanałów dystrybucji oraz trafiać do różnych grup przyszłych klientów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-10-26 01:21:32
Tagi: Internet, biznes, firma, przedsiębiorstwo, interes

Konto firmowe musi być całkowicie darmowe

Finansowanie
Napisał: Simon Cunningham
Na podstawie: http://www.flickr.com
Konto firmowe musi okazać się bezpłatne
Każda firma powinna mieć swoje konto, tak aby wszelkie środki od kontrahentów mogły wpływać w jedno miejsce i aby także z łatwością można było zapłacić usługodawcom. Przez to także konto firmowe, które oferowane jest poprzez przeróżne banki nierzadko okazuje się w całości bezpłatne, a jednocześnie proponuje wiele różnych ułatwień.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-10-26 01:19:19
Tagi: biznes, waluta, konkurencja, klientów

Co trzeba wiedzieć o ISO? ABC dla początkujących przedsiębiorców - czytaj więcej

ISO
To częsta sytuacja, iż raczkujący w biznesie właściciele firm korzystają z usług fachowców (prawników, księgowych), od których chcieliby uzyskać pomoc i poradę, jak rozkręcić własne przedsiębiorstwo, dobrze zainwestować gotówkę i zrealizować wymagania danej normy i podnosić jakość w firmie. Dobrze jest zapytać o szczegóły profesjonalnego konsultanta, który będzie nie tylko kimś wdrażającym system ISO, ale będzie wiedział, w jaki sposób dobrać metody działania dopasowane konkretnie do profilu biznesu. Doświadczony doradca zastosuje rozwiązania, jakie sprawdziły się już w innych firmach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-10-26 00:43:17
Tagi: system, przedsiębiorca, certyfikat

Pierwsza praca będzie niesamowicie ważna dla twojego rozwoju zawodowego

CV
Napisał: César Santiago Molina
Na podstawie: http://www.flickr.com
Właściwa praca będzie niesamowicie ważna

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że odpowiednie działania mogą doprowadzić do tego, że uda nam się wyszukać upragnioną robotę, która pomoże nam się rozwijać, a także sprawdzić wszystkie umiejętności, jakie udało nam się do tego czasu uzyskać. Przez to właśnie tak ważne będzie to, aby zaznaczyć co wykonać, żeby pozyskać to wymarzone stanowisko oraz bez problemu prześcignąć innych nastawionych na to miejsce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-10-25 15:33:16
Tagi: rozmowa, stanowiska, doradca pracy

Artykuły

Tematyka

Artykuły archiwalne

Wpisy

Polecane wideo

O serwisie

Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą, już ja prowadzisz lub po prostu chcesz rozwijać się jako pracownik i człowiek to nie mogłeś lepiej trafić. Nasz serwis internetowy przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy pragną poznać świat biznesu i rozwijać się razem z nim.