Świat nowoczesnego biznesu Poznaj go!

Podstawowe nośniki zewnętrznej reklamy, z jakiego powodu panele LED stały się tak popularne.

Rynek reklamy zewnętrznej również w ostatnim czasie zaczął korzystać z nowoczesnych rozwiązań. Jeszcze do niedawna wykorzystywane w nim były w pierwszej kolejności różnego rodzaju reklamowe tablice, plakaty oraz bilboardy. Każdy taki nośnik miał inne zastosowanie, zależnie od typu reklamy i charakteru realizowanej kampanii reklamowe firmy oferowały różne rozwiązania.

reklama
Napisał: FaceMePLS
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednak zasadniczą wadą statycznych form było i w dalszym ciągu jest to, że wszystkie zmiany emitowanej reklamy będą się wiązać z koniecznością ręcznego jej przyklejenia lub przełożenia. Będzie to wymagało nie tylko ludzkiej pracy i konieczności czasami dalekich dojazdów, lecz również znacznie zmniejsza elastyczność. Z tego też powodu przeważnie tablice reklamowe łódź albo bilboardy są jednak używane przy dłuższych kampaniach, ponieważ krótsze zwyczajnie się nie opłacają i wymagają dużej ilości pracy. Reklama, którą zamawia klient naklejana jest na kilka tygodni albo nawet miesięcy, i w takiej formie czekać będzie na koniec emisji - jak działa reklama świetlna łódź.

Pojawienie się pierwszych paneli LED przyczyniło się do małej rewolucji na rynku reklamowym. Ten rodzaj nośnika będzie bowiem dawał ogromne możliwości na różnych płaszczyznach i jest zupełnie zrozumiałe, że cieszy się tak dużą popularnością. Przede wszystkim reklama świetlna łódź oparta na panelach ledowych jest ogromnie elastyczna. Emitowanym obrazem będzie sterował komputer, więc nie ma żadnego problemu, aby nawet co kilka sekund zmieniać reklamę. Odpada więc konieczność przyklejania kolejnych plakatów, wszystko będzie się sprowadzało do odpowiedniego ustawienia parametrów emitowania.wykorzystanie telebimu
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kolejną zaletą paneli LED będzie ich bardzo duża elastyczność. Zbudowane są one z niedużych modułów, które można łączyć ze sobą w jedną większą całość. Dzięki temu nie tylko można łatwo otrzymać potrzebny rozmiar, lecz również w razie potrzeby łatwo wszystko rozłożyć i przewieźć w inne miejsce. To akurat często jest stosowane przy najróżniejszych imprezach sportowych i kulturalnych, gdzie ogromne telebimy są bardzo ważnym elementem całego wyposażenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-19 05:54:10
Tagi: praca, kampania, Rozmiar

Artykuły

Tematyka

Artykuły archiwalne

Wpisy

Polecane wideo

O serwisie

Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą, już ja prowadzisz lub po prostu chcesz rozwijać się jako pracownik i człowiek to nie mogłeś lepiej trafić. Nasz serwis internetowy przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy pragną poznać świat biznesu i rozwijać się razem z nim.