Świat nowoczesnego biznesu Poznaj go!

Pozycjonowanie, co to jest czyli jak być wysoko w Google

Posiadanie działalności w Internecie zobowiązuje zastosowania wyjątkowych metod marketingu i sprzedaży. W związku z tym, bez względu na to, czy właśnie decydujemy się na założenie działalności w Sieci, czy też jesteśmy doświadczonym przedsiębiorcą, powinniśmy powierzyć promocję naszych usług czy towaru właściwym osobom.

pozycjonowanie
Napisał: NOGRAN s.r.o.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Osobom, które odpowiedzą nawet na najbardziej skomplikowane oraz prawa w Internecie. Które dzięki zdobytemu doświadczeniu, zaproponują nam doradztwo internetowe zdobyte na przestrzeni lat, co poskutkuje większym zainteresowanie marki i poprawą rentowności firmy.

Praca, połączona z pasją – to zdanie precyzyjnie opisuje zespół kreatywnych ludzi, którzy od lat pasjonują się technologiami internetowymi. Pasję tę, przekładają na pracę, dzięki czemu ich projekty wykonywane są z największą starannością. Mowa o firmie Artefakt, mająca swą siedzibę we Wrocławiu. Założeniem firmy Artefakt jest zapewnienie stronom internetowym szeroko pojętej promocji w Sieci, z naciskiem na pozycjonowanie.

Praca
Napisał: AlphaLab Startup Accelerator
Na podstawie: http://www.flickr.com
Co gwarantuje wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania i jakie dobre strony posiada?

Najważniejsza zasada: kogo nie ma w Google, ten nie istnieje. Pozycja w pierwszej dziesiątce wyników, zawsze jest zaakcentowaniem pozycji rynkowej. A zważywszy na fakt, iż ok 97% internautów szukających informacji, firm, towarów – szuka ich za pośrednictwem wyszukiwarki Google...

Pozycja strony w wynikach wyszukiwania wyraźnie wpływa na liczbę jej odwiedzin. Im bardziej pokaźna, tym większa popularność strony. Dotarcie do grupy docelowej, to kolejny argument in plus.

Wysoka pozycja podnosi oglądalność danej strony, co przekłada się na interesy i skutkuje pozyskaniem nowych klientów. Proces pozycjonowania jest stosunkowo niedrogim elementem marketingu internetowego, w stosunku do pozostałych narzędzi marketingowych.W ciągu ostatnich lat współpracę z firmą podjęło wiele małych, średnich i dużych firm, a także prywatnych osób z pomysłem na biznes. Dlatego pamiętaj – wybierając współpracę z firmą Artefakt nie będziesz zmuszony szukać klientów. To oni znajdą Ciebie.

Dowiedz się więcej:

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-28 18:22:19
Tagi: Internet, pozycjonowanie, marketing

Artykuły

Tematyka

Artykuły archiwalne

Wpisy

Polecane wideo

O serwisie

Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą, już ja prowadzisz lub po prostu chcesz rozwijać się jako pracownik i człowiek to nie mogłeś lepiej trafić. Nasz serwis internetowy przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy pragną poznać świat biznesu i rozwijać się razem z nim.