Świat nowoczesnego biznesu Poznaj go!

Specjalistyczne i funkcjonalne oprogramowanie dla każdej firmy

Żadna firma nie może w dzisiejszych czasach dobrze funkcjonować bez dobrego oprogramowania. Nowe aplikacje komputerowe nie tylko usprawniają pracę, ale i pozwalają zaoszczędzić dużo cennego czasu, dlatego ich wybór to niezwykle ważna i odpowiedzialna decyzja.
oprogramowanie firmowe
Napisał: Graham Wynne
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bardzo znaną w Polsce serią oprogramowań dla małych i średnich firm jest Insert GT. W jej skład wlicza się wielofunkcyjny system sprzedaży Subiekt GT, Rachmistrz GT, czyli księga dochodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego, Rewizor GT będący systemem finansowo-księgowym oraz aplikacja do obsługi kadr i płac zwany Gratyfikantem GT. Przede wszystkim należy podkreślić, że programy Insert GT są bardzo łatwe w obsłudze, przejrzyste i intuicyjne, dzięki czemu każdy pracownik powinien bezproblemowo opanować ich obsługę. Biura projektowe i inżynierskie w wielu firmach, nie mogą istnieć bez znanych produktów AutoCAD cena ich zależy rzecz jasna od rodzaju licencji (zobacz informacje). Są licencje wieczyste jednostanowiskowe, roczne, dwuletnie lub trzyletnie. Rzecz jasna najmniej korzystny cenowo będzie zakup jednorocznej licencji AutoCAD cena za ten okres wyniesie wtedy ok. 1600 zł. brutto. Dla świetnie rozwijającej firmy, nie będzie to bardzo duży koszt, jednak warto zastanowić się nad opłaceniem licencji na dłuższy czas. Aby móc bezproblemowo korzystać ze sprzętu komputerowego i specjalistycznego oprogramowania, wyjątkowo znacząca okaże się instalacja programów dbających o optymalizację i konserwację systemu operacyjnego. Bardzo rozsądnym wyborem będzie program Ashampoo Winoptimizer, który ułatwi między innymi oczyszczanie dysku i rejestru systemowego ze zbędnych elementów oraz zarządzanie aktywnymi procesami. Regularne usuwanie niepotrzebnych danych, a także informacji generowanych podczas przeglądania Internetu, to bardzo ważne zadania, potrzebne dla sprawnego działania firmowych komputerów, dlatego duże przedsiębiorstwa tak często decydują się na Ashampoo Winoptimizer.


Właściwe magazynowanie danych w firmie wymaga nieraz ich kopiowania (zobacz na Ceneo). Niezwykle cenionym programem jest CloneCD.

Nie czekaj - czytaj o wątku, który tu opracowaliśmy. Sporo szczegółów wyszukasz we wpisie ukrytym pod podanym linkiem.

Aplikacja funkcjonuje w trybie „realnego zapisu” RAW, dzięki któremu możemy sporządzać stuprocentowe kopie większości płyt zabezpieczonych przed kopiowaniem. Jest to kluczowe dla bezpiecznej archiwizacji istotnych plików, dlatego oprócz typowo funkcjonalnych dla profilu firmy programów jak np. AutoCAD, warto zaopatrzyć się w „podrzędne” oprogramowanie do kopiowania danych, czy konserwacyjne, jak właśnie CloneCD czy Ashampoo Winoptimizer.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-04 09:10:27
Tagi: program, dysk, Aplikacja, archiwizacja

Artykuły

Tematyka

Artykuły archiwalne

Wpisy

Polecane wideo

O serwisie

Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą, już ja prowadzisz lub po prostu chcesz rozwijać się jako pracownik i człowiek to nie mogłeś lepiej trafić. Nasz serwis internetowy przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy pragną poznać świat biznesu i rozwijać się razem z nim.