Świat nowoczesnego biznesu Poznaj go!

Jesteś typem osoby, którą wszystko szybko nudzi, a zwłaszcza praca w jednym miejscu przez długi czas

Na domiar wszystkiego nikt nie może Ci zarzucić, że nie pracujesz i nie zarabiasz. Energiczna i zaradna to Ty niewątpliwie jesteś. Stale przecież jesteś gdzieś zatrudniona, lecz również bardzo szybko się zniechęcasz i odpuszczasz, aby poszukać bardziej atrakcyjnej.


konferencje
Napisał: wam kat
Na podstawie: http://www.flickr.com


Taki porywczy duch z Ciebie. Czasami jesteś pełna podziwu dla osób, które w jednej pracy zostają przez całe życie zawodowe, aż do emerytury - dla Ciebie to nie do pomyślenia, ponieważ Ty cały czas szukasz czegoś bardziej atrakcyjnego. Znajomi dziwią się Tobie, ale być może w środku nieco Ci zazdroszczą - nie każdego stać na taką odwagę. Nie ma chyba pracy, jakiej byś nie wykonywała. Byłaś już kucharką, przedstawicielem handlowym, sprzedawcą, byłaś zatrudniona jako pracownik produkcji. Teraz jesteś zatrudniona jako barmanka. Jak dotychczas ogromnie chwalisz sobie tę pracę. Godziny pracy odpowiadają Ci jak najbardziej, napiwki także cieszą. Co prawda, już myślałaś, by szukać innej pracy, lecz jak na razie zrezygnowałaś z tej możliwości. Nie oglądaj się jednak na opinię innych, i jeżeli targają Tobą jakieś wątpliwości to zmień ją, jeśli jednakże jako barmanka czujesz się dobrze - daj sobie jeszcze troszkę czasu. Być może zwyczajnie jedynie Twoja niespokojna natura gdzieś w środku wysyła Ci wskazówki, że zbyt długo tu już jesteś.


należności
Napisał: Simon Cunningham
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nikt nie ma prawa Cię oceniać, przecież to Twoje życie.


Jesteś jeszcze młodą osobą i masz prawo szukać najwłaściwszej drogi dla siebie. Płynność finansową posiadasz cały czas, zatem jak widać, świetnie dajesz sobie radę. Tak trzymaj.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-18 07:49:09
Tagi: moc, pracy, dług