Świat nowoczesnego biznesu Poznaj go!

Wybranie, a później otworzenie własnego rachunku bankowego może zając dużo czasu, bo oferta poszczególnych banków bywa bardzo rozbudowana

Współczesne banki w Polsce i na świecie proponują swoim klientom dużo najróżniejszych udogodnień w ramach prowadzeniach rachunków bankowych. Z jednej strony bywa to rezultatem postępu informatyki, która znacznie zmieniła oblicze bankowości, a z drugiej przecież sami dobrze wiemy, że wymagania konsumentów rosną z każdym miesiącem. Wyimaginujmy sobie, że dopiero co otrzymaliśmy nową posadę i od razu pada pytanie o numer rachunku w banku. Osoby czterdziestce zazwyczaj posiadają już własne konta osobiste, lecz te młodsze bardzo często jeszcze nie. Zobaczmy, jakimi kryteriami kierują się klienci przy wyborze banku.

konto bankowe
Napisał: Simon Cunningham
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najistotniejszym kryterium wydaje się być wysokość kwoty, jaką należy uiścić za prowadzenie konta. Chyba w tym przypadku najlepiej mają uczniowie, ponieważ banki przygotowują dla nich specjalne propozycje - za prowadzenie konta młode osoby nie płacą ani grosza. To naprawdę sprytny trik, bowiem raz pozyskany nabywca usług rzadko zmienia bank, a jeżeli nawet, to musi mieć ku temu ważne wskazania. Z kolei panowie zarabiający poniżej średniej krajowej muszą dokładnie się zastanowić przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Nie bój się, nasze odnośniki (https://pitprojekt.pl/bazawiedzy/e-deklaracje-pit-37/) są niesamowicie ciekawe i, co najważniejsze, są w każdym przypadku aktualne oraz użyteczne. Jeżeli potrzebujesz jakichś informacji, to zapraszamy do nas.

Konta osobiste również mogą być bezpłatne, ale trzeba spełnić określone w umowie warunki, co w przypadku niektórych osób, szczególnie tych o mniejszych oraz nieregularnych dochodach pozostaje w sferze pragnień. Szczegóły na stronie .

konto bankowe
Napisał: Ken Teegardin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kolejnym kryterium bywa komfort korzystania z usług danego banku. W obecnych czasach, kiedy czas bywa cenny jak złoto i liczy się każda sekund, to niektórym osobom zależeć będzie na błyskawicznych wirtualnych transakcjach. Szybki przelew jest podstawą dla handlowców i zwykłych użytkowników portali aukcyjnych. O szybki przelew internetowy będą zabiegać także duże firmy, które bardzo często potrzebują pilnie przelać środki pieniężne na konto swojego kontrahenta. A kto chociażby raz szukał bankomatu dobrze wie, jak istotny staje się łatwy dostęp do tego typu urządzeń. Dowiesz się więcej za pośrednictwem .

Odrębną, o ile nie najważniejszą grupą nabywców usług, pozostają dla placówek bankowych ci najbogatsi. Duży i stały przypływ gotówki na konto gwarantuje nie tylko bezpłatne konto, ale także wiele pozostałych korzyści, które jednocześnie bywają niedostępne dla szarych obywateli. Możemy tutaj wymienić na przykład obsługę poza kolejką. W niektórych oddziałach na załatwienie własnej sprawy (np. wypłaty większej sumy pieniędzy) trzeba czekać nawet 1 godzinę, zatem strategiczny klient nie może zostać narażony na tego typu niedogodności.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:29:20

Artykuły

Tematyka

Artykuły archiwalne

Wpisy

Polecane wideo

O serwisie

Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą, już ja prowadzisz lub po prostu chcesz rozwijać się jako pracownik i człowiek to nie mogłeś lepiej trafić. Nasz serwis internetowy przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy pragną poznać świat biznesu i rozwijać się razem z nim.