Świat nowoczesnego biznesu Poznaj go!

pozyskanie pieniędzy unijnych

Niskie zaciekawienie funduszami europejskimi pośród małych firm powstaje z ich kiepskich doświadczeń w owym obszarze z byłego okresu pomocowego i niski pułap ufności do instytucji nimi zarządzającymi.
Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się dostać fundusze unijne dla małych firm, będą mogli poświęcić środki pieniężne na rozrost zasobów materialnych i niematerialnych, w tym nabycie środków trwałych, również zwiększenie sfery zawodowych kadry.
fundusz
Napisał: Trentino as a Lab
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dostęp do środków finansowych ma zasadnicze znaczenie dla organizowania przedsiębiorstwa, lub poszerzania jego działalności. Cele, na które firmy mają szansę uzyskać środki, związane są przede wszystkim z modernizacją i restrukturyzacją firm, ze zwiększeniem stopnia zatrudnienia, wdrożenie wynalazków organizacyjnych, marketingowych, oraz procesowych.

Fundusze unijne dla małych firm proponowane są w rozmaitych rodzajach. Mogą to być dofinansowania, pożyczki, a w niektórych sytuacjach zabezpieczeń, ponadto UE opłaca określone przedsięwzięcia. Finansowanie unijne można rozdzielić na finansowanie otwarte w formie dotacji, albo finansowanie pośrednie przez krajowych i regionalnych pośredników.Korzystanie z funduszy unijnych dla małych firm (polecamy https://www.forsel.pl/kredyty-dla-firm/kredyt-pod-kontrakt) niezwykle pozytywnie oddziałuje na rozkwit firmy, również poprawę jej konkurencyjności. Przedsiębiorstwo jest w stanie rozwijać się o wiele szybciej i łatwiej przy wiele mniejszym nakładzie finansowym, aniżeli w przypadku skorzystania z odrębnych źródeł.

fundusz
Napisał: Iain Scott
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przedsiębiorstwo może przyzwolić sobie na sfinansowanie inwestycji po o wiele niższym koszcie, aniżeli byłoby to w wypadku opłacania ze środków prywatnych. Dopłata jest zwrotem wydanych kosztów, zatem przedtem trzeba samemu opłacić pełną inwestycję.


Każde przedsiębiorstwo jest w stanie się starać o dopłatę z funduszy unijnych dla małych firm z wielu sfer, od zakupu środków trwałych po modernizację linii technologicznej. Każde przedsiębiorstwo winno spożytkować możliwość jaką zapewnia Unia Europejska. Dzięki dopłatom z z funduszy unijnych dla małych firm jest w stanie ona rozwijać się o wiele prędzej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:23:02
Tagi: inwestycja, fundusz, zatrudnienie

Artykuły

Tematyka

Artykuły archiwalne

Wpisy

Polecane wideo

O serwisie

Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą, już ja prowadzisz lub po prostu chcesz rozwijać się jako pracownik i człowiek to nie mogłeś lepiej trafić. Nasz serwis internetowy przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy pragną poznać świat biznesu i rozwijać się razem z nim.