Świat nowoczesnego biznesu Poznaj go!

Polisa na życie – nabyć nie nabyć, które wybrać, czym się pokierować? Podpowiadamy

Zacznijmy od wyjaśnienia, co to jest klasyczne ubezpieczenie na życie. A więc jest to ubezpieczenie, które możesz wykupić, żeby ochronić swych krewnych – współmałżonkę, współmałżonka, dzieci, na wypadek własnej śmierci.


Opłacasz określone składki a dzięki temu, kiedy umrzesz, zakład ubezpieczeń wypłaci im wyznaczoną sumę pieniędzy.


firmy - obrazek
Napisał: Marcin Polak
Na podstawie: http://www.flickr.com
Taką umowę zawrzeć można dożywotnio albo na czas sprecyzowany. Jeżeli polisa ma tylko funkcję ochronną i w trakcie trwania polisy nic Ci się nie stanie, wpłacone przez ciebie składki przepadną. Jednakże istnieją też ubezpieczenia na życie, które możesz wykorzystywać do lokowania pieniążków – ubezpieczenia inwestycyjne - . Ogólnie już na wstępie warto poszerzyć ubezpieczenie podstawowe o ochronę na wypadek inwalidztwa. W zależności od umowy możemy mieć wtedy gwarancję, że ubezpieczający wypłaci Ci sumę polisy, bądź iż będzie płacił za Ciebie składki do zakończenia trwania umowy. W taki sposób wygląda polisa życie Warszawa. Dodatkowo zwykle możemy wykupić opcje ochrony na wypadek zawału, operacji chirurgicznej, rehabilitacji a także hospitalizacji.


fototapety
Napisał: http://fixar.de
Na podstawie: http://fixar.de


Wrocław nocą
Napisał: the BRT
Na podstawie: http://www.flickr.com


Młodzi ludzie winni z kolei rozważyć wybór umowy, w jakiej odszkodowanie jest największe w przypadku wypadku, przykładowo samochodowego. Kwota polisy powiązana ze zgonem jest wtenczas redukowana i dzięki takowym proporcjom cena polisy trzyma się na umiarkowanym poziomie. W doborze ubezpieczenia pomoże ci agent PZU Warszawa. Umowa może, a nawet musi być dobrze dopasowana do naszych indywidualnych wymogów, co do ubezpieczenia (Dariusz Piernik ubezpieczenia) zatem “uszyta na miarę”.


Może posiadać na przykład zakres ochronno – oszczędnościowy. Wtedy bez względu na to, czy dojdzie do śmierci czy też nie, w wyznaczonym momencie nastąpi wypłata nazbieranych środków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-14 13:55:48
Tagi: polisy

Artykuły

Tematyka

Artykuły archiwalne

Wpisy

Polecane wideo

O serwisie

Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą, już ja prowadzisz lub po prostu chcesz rozwijać się jako pracownik i człowiek to nie mogłeś lepiej trafić. Nasz serwis internetowy przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy pragną poznać świat biznesu i rozwijać się razem z nim.