Świat nowoczesnego biznesu Poznaj go!

Kilka przydatnych informacji o najnowszych lustrzankach oferowanych przez firmę Nikon.

Szukając cyfrówki dla siebie wielu ludzi kieruje się w stronę Nikona. Jest to całkowicie zrozumiałe, bowiem ten japoński producent fotograficznego sprzętu od wielu lat robi świetne modele zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów.


Przy okazji Nikon wprowadza w świat cyfrowy szereg swoich pomysłów i patentów, jakie potem wykorzystywane są przez innych producentów i stają się niejako standardem w branży. Niekiedy jednak wykorzystywane zostają tylko przez tego producenta, tak się ma na przykład z formatem nikon dx, nikon f65 oznaczającym specyfikację stosowanej w aparatach światłoczułej matrycy. Format ten jest 1,5 razy mniejszy niż pełnowymiarowa klatka, firma stosuje w swoich lustrzankach, takich jak na przykład nikon f65, obu rodzajów matryc.
Nowoczesne budynki
Napisał: O Palsson
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jednym z naprawdę udanych urządzeń firmy Nikon wyposażonych w pełnowymiarową matrycę FX jest nikon d 700-strona główna|. Premiera tego aparatu wzbudziła ogromne zainteresowanie pośród zawodowych fotografów, bowiem za dość rozsądną cenę jak na tę grupę urządzeń otrzymali oni świetne narzędzie do pracy. Możliwości tego Nikona na pewno zachęcą wielu miłośników fotografii do zakupienia go, ponieważ są znacznie lepsze niż bezpośrednich konkurentów.

Jeśli spodobał Ci się publikowany tekst, to z pewnością zainteresują Cię też praktyczne materiały, które odnajdziesz tu - one wciągną Cię zupełnie.

Bardzo ciekawie prezentuje się także inny model, tym razem posiadający matrycę APS-C, czyli po prostu nikon d500-Ceneo. Tu również w specyfikacji nie było żadnych kompromisów.


Ten model producenta z Japonii bardzo się wyróżnia na tle konkurentów, zwyczajnie zostawiając ich mocno w tyle, dzięki czemu także stanowi bardzo ciekawą propozycję dla każdego wymagającego fotografa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:04:21
Tagi: gra, firmy, zakup, firma, RAM

Artykuły

Tematyka

Artykuły archiwalne

Wpisy

Polecane wideo

O serwisie

Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą, już ja prowadzisz lub po prostu chcesz rozwijać się jako pracownik i człowiek to nie mogłeś lepiej trafić. Nasz serwis internetowy przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy pragną poznać świat biznesu i rozwijać się razem z nim.