Świat nowoczesnego biznesu Poznaj go!

Skuteczna windykacja należności w Niemczech

Posiadasz jednego lub więcej partnerów biznesowych w Niemczech, jacy zalegają z płatnościami? W celu efektywnego odebrania Twoich opłat w Niemczech, niezbędna będzie obszerna znajomość języka, kultury i przepisów . Jeżeli prowadzisz interesy w Niemczech, powinieneś zdawać sobie sprawę, że kultura biznesu w Twym państwie różni się od kultury niemieckiej w paru aspektach.


budżet
Napisał: GoldMoneyNews
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ponieważ przepisy prawa http://www.balduin-pfnuer.de/plji prawa niemieckiego, jesteś w niekorzystnej sytuacji jako pożyczający. Zaangażuj jurystów w pełni zorientowanych w regulacjach prawa niemieckiego, którzy mówią w języku tego państwa, a także są zapoznani z kulturą biznesu u naszych zachodnich sąsiadów. T

Windykacja
Napisał: dailyinvention
Na podstawie: http://www.flickr.com

Twoje faktury zostają niezapłacone? Upewnij się, że będziesz mógł dowieść swoje roszczenia. W Niemczech wskazane jest, aby wszelkie umowy zawierane były w formie pisemnej. Chroń: podpisaną umowę, potwierdzenie zamówienia, kserokopie faktur, dowód dostawy albo usługi, . Jeśli jest to możliwe, doradzamy, abyś spisywał umowy jak też warunki dwujęzycznie, w językach rodzimych obu stron - . Zależnie od Twoich rehttp://www.balduin-pfnuer.de/pl/profil/ abyś po pierwsze skontaktował się z dłużnikiem jak też ustalił, dlaczego nie dokonał płatności. Jeżeli okaże się, że dłużnik nie chce zapłacić, radzimy, abyś jak najprędzej posłał do niego ponaglenie, wskazując faktury, które nie są uiszczone a także szczegółowy termin wpłaty, zazwyczaj będzie to czternaście dni.

biuro
Napisał: Cory Doctorow
Na podstawie: http://www.flickr.com
Windykacja należności w Niemczech - jeżeli Twój interesant nie odpowiada na Twe ponaglenia, musisz dzhttp://www.balduin-pfnuer.de/pl/inkaso/roszczenie do windykacji (wybierz ten kierunek). Jeżeli zlecisz sprawę windykacyjną, prawnik będzie wzywać dłużnika do wpłaty na piśmie jak też kontaktował się z nim przez telefon.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-26 23:56:50
Tagi: klient, usługi, dłużnik

Artykuły

Tematyka

Artykuły archiwalne

Wpisy

Polecane wideo

O serwisie

Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą, już ja prowadzisz lub po prostu chcesz rozwijać się jako pracownik i człowiek to nie mogłeś lepiej trafić. Nasz serwis internetowy przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy pragną poznać świat biznesu i rozwijać się razem z nim.