Świat nowoczesnego biznesu Poznaj go!

January 2017 archive

W jakich miejscach powinniśmy kupować nowe lokale mieszkalne?

mieszkanie
Napisał: Ben McShea
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niewątpliwie marzeniem każdego z nas jest posiadanie własnego miejsca zamieszkania. Po osiągnięciu określonego wieku odnalezienie miejsca, w którym będziemy mogli rezydować oraz założyć własną rodzinę wydaje się być całkowicie uzasadnione. Niemniej tymczasem często w naszej głowie pojawia się mnóstwo dylematów na temat prawdopodobnego wyboru. Alternatywy dzisiaj są relatywnie szerokie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 16:10:47
Tagi: mieszkania, mieszkania deweloperskie

Skuteczna windykacja należności w Niemczech

budżet
Napisał: GoldMoneyNews
Na podstawie: http://www.flickr.com
Masz jednego bądź więcej kontrahentów biznesowych w Niemczech, którzy zalegają z płatnościami? W celu efektywnego odzyskania Twoich należności w Niemczech, niebezcelowa będzie duża znajomość kultury, języka i przepisów prawa. Jeżeli prowadzisz transakcje w Niemczech, powinieneś zdawać sobie sprawę, że kultura biznesu w Twoim państwie różni się od kultury niemieckiej w kilku obrębach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-26 23:56:50
Tagi: klient, usługi, dłużnik

Sprawdzone opcje na odzyskanie należności przez firmę od wierzyciela

kwota
Napisał: University of the Fraser Valley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Współcześnie dowolna firma zarówno w wymiarze mikro, średnim oraz dużym działa na co dzień w bardzo rozległym środowisku biznesowym. W wyniku tych działań niejednokrotnie pojawiają się problemy z otrzymaniem zapłaty za usługi albo artykuły od kontrahentów albo innego typu wierzycieli.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-13 08:30:18
Tagi: wynik, prezent, korzyści

Galerie handlowe, które pożądane byłoby odwiedzać będąc w Rzeszowie

Rzeszów
Napisał: centralniak
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybierając się na urlop do jakiegoś miasta zapewne korzystamy z wielu licznych atrakcji, zwiedzamy ładne okolice, podziwiamy zabytki a także chodzimy na zakupy. W szczególności osoby, które na co dzień mieszkają w niedużych miejscowościach lubią podróżować na zakupy do sporych miast, ponieważ jest tam o wiele większa oraz sporo ciekawsza propozycja handlowa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-05 14:45:35
Tagi: urlop, wczasy, wakacje, eventy, Wybór

Windykator nie taki straszny jak go piszą. Co wolno, a czego nie wolno podmiotom kontrolującym legalność mienia?

windykacja
Napisał: Tori Rector
Na podstawie: http://www.flickr.com
Windykator to trudny i jeden z najbardziej niedoprecyzowanych tematów do dyskusji. Państwowe prawo ogólnie reguluje sytuacje, w których naruszający czyjąś własność lub usługę są upominani o zwrot lub wypłacenia. Okoliczności interwencji są z drugiej strony przeróżnie rozumiane, co prowadzi nierzadko do spotkań w sądach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-02 09:48:34
Tagi: praca, windykacja, dłużnik, dyskusja

Artykuły

Tematyka

Artykuły archiwalne

Wpisy

Polecane wideo

O serwisie

Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą, już ja prowadzisz lub po prostu chcesz rozwijać się jako pracownik i człowiek to nie mogłeś lepiej trafić. Nasz serwis internetowy przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy pragną poznać świat biznesu i rozwijać się razem z nim.