Świat nowoczesnego biznesu Poznaj go!

November 2016 archive

Czym zajmuje się księgowy i czemu jest tak potrzebny w każdym przedsiębiorstwie?

Dobry księgowy
Napisał: Alan Levine
Na podstawie: http://www.flickr.com
To prawda, iż w każdej firmie konieczny będzie specjalista, który będzie potrafił się odnaleźć w gąszczu tych wszystkich, niekiedy niezbyt jasnych i dziwnych przepisów. Kimś istotnie takim jest księgowy, osoba od naprawdę dużej ilości spraw. Właściwie, jego zakres działalności jest ograniczony, lecz Ci co posiadają firmy zdają sobie sprawę, jak dużo pytań jest do niego kierowanych. Księgowy to bowiem fachowiec od przepisów, obliczeń i innych rozliczeń. Czym się konkretnie zajmuje?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-28 14:57:56
Tagi: specjalista, zakres

Należności windykowane profesjonalnie

windykacja
Napisał: Bryant Surety Bonds
Na podstawie: http://www.flickr.com
Istotne jest zwrócić już dziś uwagę na rekomendacje zadowolonych klientów, którzy wybierają dla siebie profesjonalne usługi. Dzięki bogactwu opinii na rynku trafić możemy bez problemu na szczególnie dostosowane opcje. Usługi z górnej półki cieszą się nieustannym zainteresowaniem, a odpowiednio prowadzona windykacja wierzytelności gwarantuje finalne zadowolenie z usług. Jak trzeba zacząć poszukiwania godnych zaufania specjalistów? Przede wszystkim należy przyglądać się opcjom i opinii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-28 10:08:00
Tagi: usługi, windykacja

Działalność doświadczonych firm windykacyjnych na polskim rynku

finanse
Napisał: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pomoc profesjonalistów w efektywnym odzyskiwaniu długów jest konieczna, co potwierdza tendencja do powstawania jeszcze większej liczby firm windykacyjnych. W sieci możemy zapoznać się ze wszystkimi aktualnymi informacjami odnośnie usług różnych firm. Ważne są również opinie osób zgłaszających się do profesjonalistów, gdyż to one są pierwszą rekomendacją, jaką możemy spotkać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-25 12:08:54
Tagi: gwarancja, firma, dług

Łatwe sposoby na rozliczenie pit - kreowanie deklaracji internetowo

podatki
Na podstawie: pixabay.com
Każdego roku spada na nas zobowiązanie przygotowania rocznego zeznania podatkowego, który składamy do odpowiedniego referatu podatkowego. Jest to zadanie każdego pracującego Polaka i kojarzy się raczej z trudnym procesem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-23 15:40:52
Tagi: program, sumy, Skarb

Rozliczenie się z dochodów uzyskanych w poprzednim roku podatkowym to powinność każdego

Raport
Na podstawie: http://pixabay.com
Nie ma możności aby go ominąć. Powinno się jednak pamiętać, że bywa on niebywałą okazją do tego, by wesprzeć instytucje, które tych pieniędzy faktycznie potrzebują.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-23 15:28:54
Tagi: fundacje, problemy, Podatnik, rok, organizacje

W jaki sposób uratować zakład przed bankructwem, czyli porady dla ludzi interesów, którym grozi niewypłacalność

kredyt
Napisał: GotCredit
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach tarapaty finansowe mogą dosięgnąć de facto każdą spółkę, a zwłaszcza wtedy, gdy jej funkcjonowanie jest uzależnione od terminowego spłacania należności przez wspólników. Tymczasem z drugiej strony są i tacy biznesmeni, którzy nie potrafią poradzić sobie z rosnącą konkurencją bądź oferowane przez nich usługi bywają dyskusyjnej jakości. W rzeczywistości na skraj bankructwa doprowadzić może wiele czynników, w tym również i sama aura, o czym zapewne wiedzą np. zarządcy wyciągów narciarskich lub wypożyczalni desek snowboardowych, którym brak śniegu w sezonie ferii zimowych dał bardzo mocno się odczuć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-22 16:29:51
Tagi: Faktury, pożyczki, gotówka

Nowy produkt finansowy banku BGŻ Optima lokata bezkarna pobudza zaciekawienie klientów banku i nie tylko

Pieniądze
Napisał: hisks
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Banki widoczne na naszym rynku przykładają wszelakich wysiłków, aby przygotowywać takie propozycje, które przyciągną jak największą liczbę nowych użytkowników. Zarówno jeżeli chodzi o założenie konta jak i o inne produkty finansowe takie jak na przykład kredyty czy lokaty, banki chcą złożyć najbardziej opłacalną propozycję, jaka spodoba się wielu osobom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-22 14:21:50
Tagi: banki, lokaty, ranking, oferty

Jak stać się profesjonalnym agentem ubezpieczeniowym?

Biznesman w garniturze
Napisał: ricciofix
Na podstawie: http://www.flickr.com
Powstające w ostatnim czasie firmy ubezpieczeniowe zajmują się sprzedawaniem różnorodnych ubezpieczeń za pośrednictwem agentów ubezpieczeniowych. To pracą, której wykonywaniem zainteresowanych jest dużo osób. Nasuwa się oczywiście pytanie, jak można być agentem do spraw ubezpieczeń?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-21 14:34:50
Tagi: umowa, licencja, wykształcenie

Jakim sposobem dobrze rozliczyć się z PIT - profesjonalne, bezpłatne programy do PIT

podatki
Napisał: Epicantus
Na podstawie: http://www.flickr.com
Do końca marca 2015 roku wypada rozliczyć się z podatku, a więc przedstawić w urzędzie odpowiedni Pit 2014. Rozliczenie się z podatku jest sprawą potrzebną, brak takiego rozliczenia na pewno doprowadziłby do poważnych konsekwencji karnych. Prócz złożenia pitu ważkie jest także jego wyśmienite, należyte rozliczenie, jednakże mnóstwo osób ma współcześnie z tym pewne problemy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-21 13:52:53
Tagi: programy, komputery, rozliczenia

Jak wyszkolić pracowników, by stali się dobrymi sprzedawcami?

trener
Napisał: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli właściciel firmy stworzył nowy produkt, oprócz wprowadzenia go na rynek, musi też odpowiednio go wypromować, żeby ludzie z chęcią go zakupili. Oprócz standardowych reklam istotnym elementem jest zatrudnienie ludzi, którzy znają się na handlu i potrafią namówić klienta do zakupu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-15 16:54:11
Tagi: szkoły, kursy, szkolenie, firma, właściciel, przedsiębiorca

Zakładasz działalność gospodarczą? Księgowa będzie Ci potrzebna!

księgowość
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Posiadanie swojej firmy to zawsze konieczność uwzględnienia bardzo dużej ilości elementów. Część z nich wymaga profesjonalnej wiedzy, a nieraz także umiejętności. Tak właśnie jest , jeśli chodzi o prowadzenie księgowości. Nie uniknie tego żaden właściciel firmy. Można sobie jednak funkcjonowanie istotnie ułatwić – trzeba tylko sięgnąć po pomoc biura rachunkowego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-15 16:54:11
Tagi: finanse, księgi rachunkowe, kwestie rachunkowe

Sprawdzamy rychłe i proste pożyczki bez BIKu

pieniądze, złotówki
Napisał: kstudenta
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Czasami każdy z nas potrzebuje wspierającego zastrzyku gotówki. Nieprzewidziane wydatki, takie jak na przykład naprawa samochodu, niezwłoczny remont lub wyższe rachunki zdołają zdarzyć się każdemu z nas. Nie każdy jednak ma oszczędności na czarną godzinę, szczególnie jeżeli potrzebna nam jest większa suma.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-08 11:02:46
Tagi: wydatki, pożyczki, gotówka

Artykuły

Tematyka

Artykuły archiwalne

Wpisy

Polecane wideo

O serwisie

Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą, już ja prowadzisz lub po prostu chcesz rozwijać się jako pracownik i człowiek to nie mogłeś lepiej trafić. Nasz serwis internetowy przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy pragną poznać świat biznesu i rozwijać się razem z nim.