Świat nowoczesnego biznesu Poznaj go!

Czy na długach można zarobić?

Zadłużenie to koszmar wierzyciela, ale nieuczciwy kontrahent również powinien uważać na konsekwencje. Wierzyciel staje na głowie, by odzyskać swoje pieniądze, dłużnik zaś robi wszystko, by wymigać się. Jak mówi stare przysłowie, gdzie dwóch się tłucze, tam 3 korzysta.
aukcje komornicze tarnowskie gór
Napisał: Toshiba
Na podstawie: Toshiba
Jeżeli spytać przypadkowych ludzi, czy posiadają długizadłużenie, to powiedzą, że nie. A prawda jest taka, że prawie każdy z zapytanych ma na barkach jakiś kredyt. Nabyłeś na raty artykuły gospodarstwa domowego, masz jakiś zaległy mandat do spłacenia, a może kupiłeś dom na hipotekę? Za każdym razem, gdy spóźniasz się z opłaceniem swoich zobowiązań, można mówić, że jesteś dłużnikiem – informuje pan Marcin, komornik Tarnowskie Góry to zapewne nie stolica, ale roboty dla windykacji jest tu sporo, przyznaje.


aukcje komornicze tarnowskie gór
Na rynku istnieją przedsiębiorstwa, które trudnią się kupowaniem długów. Mają wiedzę prawną oraz skuteczne narzędzia, by odzyskać taki zadłużenie. Warto się postarać. Z informacji pozyskanych w 2014 roku wynika, że cała suma nieuregulowanych należności wynosi 25 miliardów PLN.


Ty też możesz zyskać na wierzytelnościach
komornik tarnowskie góry
Z rozmowy z zawodowcem w pozyskiwaniu długów wiadomo, że istnieje kilka opcji, żeby zarobić na dłużnikach. Na wstępie należy śledzić aukcje komornicze Tarnowskie Gór uruchamia tego typu przedsięwzięcia regularnie i tak samo jest innych większych miastach w Polsce: komornik sądowy z Tarnowskich Gór i jego strona. Na takich aukcjach można kupić mieszkania oraz ruchomości po bardzo niskich cenach. Są tacy, którzy regularnie biorą udział w takich aukcjach. Warto monitorować informacje o licytacjach, ponieważ podawana jest tam data oględzin nieruchomości, jak również termin i miejsce sprawdzenia dokumentów na temat nieruchomości.
Na wierzycielach może również zarobić gracz giełdowy. Można tego dokonać poprzez kupno obligacji wypuszczanych przez przedsiębiorstwa skupujące długi. Należy zdawać sobie sprawę, że nabywca nie posiada gwarancji zwrotu pieniędzy w to zainwestowanych. Tego typu oferta jest targetowana do ludzi potrafiących ryzykować i jednocześnie pragnących zdywersyfikować swój portfel oszczędności: oferty tego typu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-22 15:29:21
Tagi: nieruchomości, czas, zysk, firm