Świat nowoczesnego biznesu Poznaj go!

Sposoby pomnażania kapitału, które są coraz popularniejsze

Obecnie coraz więcej z nas decyduje się na robienie czegoś nowego ze swoimi oszczędnościami. Lokaty oszczędnościowe nie spotykają się z takim zainteresowaniem. Chcemy zaryzykować, ale mieć okazję na zarobienie wielkich pieniędzy.
wejście na newconnect
Napisał: Ctd 2005
fundusz zalążkowy
Napisał: swimboy1
Pomimo że jako Polacy mamy niewiele oszczędności – do w miarę regularnego oszczędzania przyznaje się jedynie kilka procent – to ludzie, którzy mają odłożone pieniądze nie chcą już lokować ich na kontach, jakie bez względu na bank mają mały procent. Wolimy zainwestować w coś nawet ryzykownego ale jednocześnie dającego szansę na kilkukrotne zwiększenie zainwestowanych pieniędzy. Z tego powodu rosnącym powodzeniem cieszy się fundusz zalążkowy. Cóż to jest? To innowacyjny sposób na wspieranie nowych przedsiębiorstw. To ogromna szansa dla inwestorów, ale również, jeśli nie większa dla tych firm (co to jest fundusz zalążkowy). Czemu? Ta metoda finansowania powstała, by wspierać młodych przedsiębiorców w ich pierwszych krokach w biznesie. Fundusz zalążkowy nie tylko finansuje wykonanie całego przedsięwzięcia, wykona znacznie: pomoże wynająć lokal, stworzyć biznesplan, zatrudnić pracowników, rynek zbytu i dofinansuje rozwój konkretnej usługi. Jako wynagrodzenie fundusz przejmuje maksymalnie 50 procent udziałów. By skorzystać z tych pieniędzy starczy niemalże jedynie dobry pomysł: to właśnie on w największej mierze umożliwia rozwój i tworzy tak ogromne zyski.


Proces rozwoju firmy jest zwykle trudny oraz długotrwały. Wykształcenie odpowiednich struktur zajmuje dużo czasu, wymaga doświadczenia oraz zaangażowania. Jednakże jeżeli ten proces mamy już za sobą, możemy zastanowić się nad innowacyjnymi sposobami na rozwój przedsiębiorstwa. Z pewnością jednym z nich, gorąco polecanym, jest wejście na NewConnect - specjaliści od NewConnect Prometeia Capital. Brzmi tajemniczo, ale dla osób orientujących się w temacie to stosunkowo łatwa sprawa. NewConnect to alternatywny rynek działających w Europie. W Polsce jego organizatorem jest Giełda Papierów Wartościowych. Powołany został on do życia, by wspomagać innowacyjne, prężnie się rozwijające przedsiębiorstwa, z wielkimi szansami osiągnięcia sukcesu. Wejście na NewConnect to więc skorzystanie z bogatego finansowania oraz wszelkiego rodzaju pomocy. Warto interesować tym zagadnieniem, bo można dużo zyskać, nie jedynie pieniądze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-18 10:14:00
Tagi: dane, finansowe, typ

Artykuły

Tematyka

Artykuły archiwalne

Wpisy

Polecane wideo

O serwisie

Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą, już ja prowadzisz lub po prostu chcesz rozwijać się jako pracownik i człowiek to nie mogłeś lepiej trafić. Nasz serwis internetowy przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy pragną poznać świat biznesu i rozwijać się razem z nim.