Świat nowoczesnego biznesu Poznaj go!

July 2016 archive

W internecie można zrobić rzeczywiście dużo, nawet rozliczyć podatek. Przekonaj się, jak!

kolejka do urzędu skarbowego
Napisał: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Internet zyskuje coraz większą popularność, również w naszym kraju. Teraz za pośrednictwem tego komfortowego narzędzia możemy załatwić dosłownie wszystko! W internecie można dokonywać sprawunków, ogląda się filmy oraz seriale, zawiera przyjaźnie i czyta o licznych interesujących tematach. Za pomocą sieci można nawet rozliczyć podatek, co bywa rozwiązaniem nad wyraz wygodnym i oszczędzającym czas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-28 14:50:41
Tagi: Internet, firma, podatek, KRS

Miałeś dochody w zeszłym roku? Nie zapomnij zadeklarować PITa

Podatki online
Na podstawie: pixabay.com
Każda jednostka która zamieszkuje teren naszego kraju, nawet jeśli nie jest żadnym obywatelem, a wygenerowała dochody w poprzednim roku, musi rozliczyć PITa za rok 2016. Jeżeli ktokolwiek nie dopełni tego obowiązku, może liczyć się z poważnymi konsekwencjami finansowymi oraz prawnymi, dlatego najsłuszniej wykonać tę czynność jak najprędzej. Współcześnie mamy do wyboru liczne metody rozliczania dochodu, zarówno te klasyczne, jak i elektroniczne a nawet internetowe. Która z nich będzie najwłaściwsza dla nas?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-28 13:13:41
Tagi: bank, pomysł, sposób, metody

Czy w obecnych czasach warto postawić na pomoc finansową?

kredyt pod zastaw domu
Na podstawie: pixabay.com
Sporo osób podkreśla, że tylko przy wsparciu kredytów mogą zrealizować określone cele – związane przykładowo z inwestycją w firmę bądź z nabyciem nieruchomości. Trzeba jednak nadmienić, że pożyczka każdorazowo skutkuje koniecznością oddania o wiele wyższej sumy. Mimo tej wady w wielu sytuacjach jest to najdoskonalsze rozwiązanie, aby błyskawicznie zdobyć konkretną sumę pieniędzy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-04 11:16:33
Tagi: inwestycja, finanse, usługi, pożyczka

Artykuły

Tematyka

Artykuły archiwalne

Wpisy

Polecane wideo

O serwisie

Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą, już ja prowadzisz lub po prostu chcesz rozwijać się jako pracownik i człowiek to nie mogłeś lepiej trafić. Nasz serwis internetowy przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy pragną poznać świat biznesu i rozwijać się razem z nim.